Domů » Bleskovky » Update tabletu NVidia Shield na Android 6.0 Marshmallow byl kvůli problémům s Wi-Fi pozastaven (aktualizováno)

Update tabletu NVidia Shield na Android 6.0 Marshmallow byl kvůli problémům s Wi-Fi pozastaven (aktualizováno)

Aktualizováno 3.2. 10:25

NVidia stáhla aktualizaci Shield tabletu na Android 6.0 Marshmallow, neboť spousta uživatelů po updatu přišla o možnost připojit se k Wi-Fi. Řešením má být několikanásobné restartování, případně vypnutí tabletu na několik hodin; v nejhorším případě pak jeho uvedení do továrního nastavení. Jakmile NVidia zjistí, co problém s připojením k Wi-Fi způsobuje, spustí opět (opravený) aktualizační proces.

Původní zpráva

NVidia si opět zaslouží pochvalu za rychlost vydávání aktualizací pro svá zařízení. Před měsícem dostal Android 6.0 Marshmallow nejnovější tablet NVidia Shield K1, nyní přichází řada na původní Shield Tablet z roku 2014.

shieldtablet

Novinky od Google i od NVidie jsou pro obě zařízení stejné, majitelé Shield Tabletu se tak mohou těšit na možnost přidělovat aplikacím jednotlivá oprávnění, rychlého pomocníka Now on Tap, možnost používat paměťovou kartu jako vnitřní úložiště, na novou fotoaplikaci od NVidie s vylepšeným burst módem a HD efekty, a také na nové tapety na domovskou a zamykací obrazovku. Update je šířen skrze OTA, pokud se vám výzva k aktualizaci ještě nezobrazila, můžete ji vyvolat manuálně z nastavení.

image

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments