Domů » Bleskovky » Oppo R7 pózuje před objektivem: Ultratenké tělo a displej bez rámečku

Oppo R7 pózuje před objektivem: Ultratenké tělo a displej bez rámečku

Smartphone Oppo R7 o sobě již v minulosti dal vědět a zaujal především tím, že jeho obrazovka na delších stranách postrádá rámeček. To potvrzují i snímky, které se nyní objevily na Twitteru. Mimo to se podobně jako u předchůdce Oppo R5 (recenze) můžeme těšit na velmi tenké tělo, ačkoliv konkrétní hodnotu dosud neznáme.

 

Další spekulace hovoří o přítomnosti 64bitového procesoru MediaTek MT6795 s osmi jádry na frekvenci 2,2 GHz a 20,7Mpx fotoaparátu. Více informací zatím není k dispozici, k oficiálnímu odhalení by však mělo dojít již v blízké budoucnosti a naše otázky tak budou již brzy zodpovězeny.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

2 komentářů

 1. pet (neregistrovaný)

  vzdyt ma nad displejem ram jako blazen!

  mozna ma male ramecky na stranach ale ne nahore = neni bez ramecku

  bez ramecku znamena toto. zmensil jsem je u a7 na idealni mez

  [odkaz]

  • BackPa (neregistrovaný)

   Docela by mě zajímalo, kde byjste, na tom vašem obrázku, nacpal fotoaparáty a reproduktor. Pochopte už lidi, že někde ty komponenty být musí. A pochybuju, že by výrobce raději udělal hrubší telefon….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).