Sledujte nás na YouTube

Oppo R7 pózuje před objektivem: Ultratenké tělo a displej bez rámečku

Smartphone Oppo R7 o sobě již v minulosti dal vědět a zaujal především tím, že jeho obrazovka na delších stranách postrádá rámeček. To potvrzují i snímky, které se nyní objevily na Twitteru. Mimo to se podobně jako u předchůdce Oppo R5 (recenze) můžeme těšit na velmi tenké tělo, ačkoliv konkrétní hodnotu dosud neznáme.

 

Další spekulace hovoří o přítomnosti 64bitového procesoru MediaTek MT6795 s osmi jádry na frekvenci 2,2 GHz a 20,7Mpx fotoaparátu. Více informací zatím není k dispozici, k oficiálnímu odhalení by však mělo dojít již v blízké budoucnosti a naše otázky tak budou již brzy zodpovězeny.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

2 komentáře

 1. pet (neregistrovaný)

  vzdyt ma nad displejem ram jako blazen!

  mozna ma male ramecky na stranach ale ne nahore = neni bez ramecku

  bez ramecku znamena toto. zmensil jsem je u a7 na idealni mez

  [odkaz]

  • BackPa (neregistrovaný)

   Docela by mě zajímalo, kde byjste, na tom vašem obrázku, nacpal fotoaparáty a reproduktor. Pochopte už lidi, že někde ty komponenty být musí. A pochybuju, že by výrobce raději udělal hrubší telefon….

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *