Domů » Bleskovky » Operátoři už testují Nougat pro Samsung Galaxy S7 a S7 edge

Operátoři už testují Nougat pro Samsung Galaxy S7 a S7 edge

Samsung pečlivě připravuje aktualizaci svých vlajkových smartphonů Galaxy S7 a S7 edge na Android Nougat, dokonce v jeho nejnovější verzi 7.1.1. Novinky do systému dodá nejen Google, ale i sám Samsung, jak jste se ostatně mohli přesvědčit v nedávno zveřejněné galerii screenshotů.

Nougat změní systém Galaxy S7 a S7 edge k nepoznání. Podívejte se na galerii novinek

Bohužel zatím není jisté, kdy Samsung stihne zabalit své vlajkové smartphony do Nugátu, proslýchá se, že se tak stane ještě letos, alespoň u zařízení z běžného prodeje. Brzy by však mohlo dojít i na telefony zakoupené u operátorů, např. Vodafone Australia na svých stránkách odhalil, že již Nugát pro Galaxy S7 a S7 edge testuje.

vodafone

Sony, Lenovo a další již své telefony na Android 7.0 Nougat aktualizovaly, doufejme tedy, že Samsung nezůstane příliš pozadu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).