Domů » Články » Open Jazz: Jazz Jackrabbit pro PocketPC !

Open Jazz: Jazz Jackrabbit pro PocketPC !

Jazz Jackrabbit pro PPC !Portace legendárních počítačových her na PocketPC telefony není žádnou novinkou, přesto se občas objeví titul, který opravdu stojí za to – právě jako ten dnešní. Hra Open Jazz je dokonalou předělávkou původní PC verze akčního zeleného králíka, kterého všichni známe pod názvem Jazz Jackrabbit.

Zábavná akční hopsačka se zapsala do srdcí tisícovek hráčů a myslím, že zcela oprávněně. Vzpomínám si, jak jsem jako malý kluk proháněl zeleného králíka po monitoru s cílem překonat nové levely a dostat se tak zase o krůček dál. Jazz je zkrátka klasika a díky šikovnému Ismailu Khatibovi si ji teď můžeme vychutnat i na našich strojích.

OpenJazz funguje na zařízeních, jako jsou MDA Compact, MDA 2, MDA 3, různé iPaqy a další… Jak je to s podporou VGA displejů mi není známo, ale snad na tuto otázku budu zítra znát odpověď na základě vlastních zkušeností Cool. Zajímavé jsou i informace ohledně vývoje hry, jelikož autor Jazze portoval na přání své přítelkyně, která jej dříve hrávala na stařičkém Pentiu 90 (čest jeho památce, stroj to byl skvělý).

Open Jazze pro PocketPC stahujte z naší Download sekce.

Screenshoty ze hry:
1 2

3

Tip: Můžete vyzkoušet i další freewarové portace legendárních her – Warcraft 2, Transport Tycoon, Doom a Pocket Ufo

Zdroj: PocketGamer

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    jj, nevidim duvod proc by to nemelo fungovat… ale vyzkousej sam, staci stahnout, nainstalovat a uvidis

  2. stary_pes (neregistrovaný)

    Ide na variu, len ho nesmies taktovat, lebo potom to beha sialene rychlo. Inak, nezistil som, ako tu hru vypnut – som to musel ukoncit az SR.

  3. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    hra se vypina tlacitkem „Back“ , ktere si musis nakonfigurovat v setupu Jazze (dalsi exe soubor) a pak to jde v pohode vypinat…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *