Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » OnePlus X nově koupíte kterýkoliv den bez pozvánky

OnePlus X nově koupíte kterýkoliv den bez pozvánky

Společnost OnePlus má již zřejmě dostatečné zásoby svých smartphonů, a tak upouští od pozvánkového systému i u svého posledního představeného telefonu – modelu OnePlus X. Nyní je tak možné zakoupit jakýkoliv telefon čínské značky přímo z internetového obchodu, a při objednávce nad 2 500 korun navíc dostanou kupující dopravu zdarma.
oneplusx
OnePlus také dočasně zlevňuje kryty na OnePlus X a OnePlus 2, ovšem na druhou stranu je zdražuje powerbanky, na nichž kvůli zvýšeným nákladům ve výrobním procesu údajně prodělává. OnePlus Power Bank tak nově vyjde na 19 USD (470 korun bez DPH) namísto 15 USD. Kdy OnePlus představí další smartphone, zatím nevíme, předpokládáme však, že systém pozvánek pro zjištění počátečního zájmu opět opráší.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. GreenArrow

    Je někdě nějaká diskuze o novém webu? Nepovažuju se za žádnou konzervu, ale s jakým monitorem počítáte u vašeho webu? Jen, že na full hd vidím celý JEDEN nový článek, tak nevím, jestli si mám kvůli smartmanii jít koupit iMac retinu s 5k rozlišením, abych ty články viděl aspoň dva.
    Nechcete aspoň umožnit uživateli vypnout ty připnuté „hlavní“ články nahoře?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel