Domů » Bleskovky » OnePlus X je navždy vyprodán. Dočkáme se nástupce?

OnePlus X je navždy vyprodán. Dočkáme se nástupce?

Čínský výrobce OnePlus je známý především díky svým vlajkovým smartphonům, které nabízí nadstandardní výbavu za velmi příznivou cenu, avšak loni si dovolil i malou odbočku, a představil stylový pětipalcový telefon střední třídy OnePlus X (více informací). Tento model byl recenzenty přijat vesměs pozitivně, avšak komerční úspěch se zřejmě nedostavil.

oneplusx

Spoluzakladatel OnePlus Carl Pei před nedávnem prozradil, že se žádný nástupce OnePlus X nechystá, a že společnost se chce soustředit pouze na výrobu vlajkových lodí. Zájemci o současný model bohužel mají také smůlu – OnePlus X je již zcela vyprodán a další naskladnění již očekávat nemáme. Čínská společnost poslední objednávky zrušila a jako omluvu zaslala kupon na 10 dolarů (asi 250 korun), který lze uplatnit na stránkách oneplus.net.

oneplus

Jeden ze zaměstnanců OnePlus nicméně serveru GSMArena prozradil, že se OnePlus X do obchodu v limitovaném množství vrátí, pouze však verze Onyx a Ceramic; verze Champagne již nebude dostupná vůbec. O naskladnění bude informovat na oficiálním fóru společnosti.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).