Domů » Bleskovky » OnePlus X bude představen 29. října: Má být „mocně krásný“

OnePlus X bude představen 29. října: Má být „mocně krásný“

O tom, že OnePlus letos představí dva smartphony, víme už z našeho březnového rozhovoru se zakladatelem čínské společnosti Carlem Peiem. Poslední dny byly na úniky menšího bratříčka OnePlus 2 s přezdívkou OnePlus Mini poměrně bohaté, což mohlo být náznakem jeho brzkého oficiálního představení. Díky této pozvánce již víme, kdy k němu dojde.

OnePlus koná tiskovou konferenci 29. října v Londýně, pozvánce vévodí velké svítící písmeno X, což potvrzuje předchozí spekulace o tom, že se menší model bude jmenovat OnePlus X. Pozvánka je opatřena hashtagem #PowerfullyBeautiful, tudíž od novinky očekáváme především líbivý desing. Podle čínské certifikace TENNA bude mít telefon pětipalcový displej, příjemně tenké tělo (6,9 mm) a baterii o kapacitě 2 450 mAh. 

  

Vzhled telefonu bude zřejmě hrát prim, zatímco výpočetní výkon bude hrát až druhé housle. U OnePlus však můžeme doufat, že telefon bude stát v rámci třídy méně než jeho konkurenti. Jen, aby čínský výrobce opět nezpackal start prodeje, jako v případě OnePlus 2.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Jochen (neregistrovaný)

    No jsem hodně zvědavej na design. Fotky z tenna neřeknou nic. Z fotografií Oneplus 2 se mi udělalo zle, ale mít ho v ruce je čirá radost.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).