Sledujte nás na YouTube

OnePlus X přichází ve speciální edici Champagne, prodávat se začne příští týden

Smartphone OnePlus X byl představen na konci října ve dvou variantách – klasické „Onyx“ s černými skleněnými zády, a také v limitované edici se zády z keramiky. Příští týden do prodeje vstoupí třetí varianta, respektive nová barevná variace skleněné verze s bílým tělem a zlatým rámečkem.

 

OnePlus tento model nazývá Champagne Edition a ve svém eshopu jej bude prodávat od 22. prosince za 7 399 korun, tedy za stejnou cenu jako černý model. Pro zakoupení telefonu je zapotřebí získat pozvánku, případě využít volného prodeje, který probíhá každé úterý (více informací).

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *