Domů » Bleskovky » OnePlus Two přijde na jaře nebo v létě 2015, potvrzuje ředitel společnosti

OnePlus Two přijde na jaře nebo v létě 2015, potvrzuje ředitel společnosti

Společnost OnePlus bude pravděpodobně stejně jako její konkurenti vydávat nové generace svých zařízení v ročním rozestupu. Svůj zatím jediný telefon čínská společnost představila na konci dubna loňského roku, čas představení jeho nástupce nyní pro server BGR India odhalil sám ředitel společnosti Carl Pei: „Plánujeme představit OnePlus Two v druhém nebo třetím kvartále příštího roku.“

 

O výbavě telefonu prozatím nic nevíme, zástupci společnosti dříve v chatu s fanoušky uvedli, že zvažují menší úhlopříčku displeje. Také se objevila spekulace, že CyanogenMod nahradí vlastní ROM založená na Androidu. Je také možné, že se časem alespoň částečně změní distribuční model, OnePlus nabízí svůj telefon na základě pozvánkového systému, ten však byl letos již několikrát „narušen“ přímým prodejem a společnost navíc otevírá svůj první kamenný obchod v Pekingu.

Jednou z prvních zemí, kde bude OnePlus Two dostupný, má být podle ředitele společnosti Indie.  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).