Domů » Bleskovky » OnePlus Tab: Dočkáme se výkonného tabletu s nízkou cenou? (aktualizováno)

OnePlus Tab: Dočkáme se výkonného tabletu s nízkou cenou? (aktualizováno)

V redakci pro vás na plné obrátky testujeme nový model OnePlus One, který nabízí výkonný hardware za velm příjemnou cenu; tedy alespoň na trzích, kde se oficiálně prodává. Tato současná „superstar“ mezi smartphony by brzy mohla dostat dalšího kolegu, tentokrát by se ale mělo jednat o zástupce z řad tabletů s označením OnePlus Tab.

S touto informací přišel server Evleaks, který získal screenshot z oficiálních stránek OnePlus, kde se 1. července na malý okamžik v navigační liště objevil právě název OnePlus Tab. V tuto chvíli nevíme, jaké hardwarové parametry tablet nabídne, ale pokud se bude držet polity modelu OnePlus One, můžeme se opět těšit na velmi slušnou výbavua sympatickou cenu.


Aktualizováno v 9:00: Výrobce poskytl serveru AndroidAuthority.com vyjádření, ve kterém informuje, že v současné době neplánuje žádný vlastní tablet a soustředí se pouze na chytrý telefon OnePlus One.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
600
  Sledování diskuze  
Upozornit na