Domů » Bleskovky » OnePlus Tab: Dočkáme se výkonného tabletu s nízkou cenou? (aktualizováno)

OnePlus Tab: Dočkáme se výkonného tabletu s nízkou cenou? (aktualizováno)

V redakci pro vás na plné obrátky testujeme nový model OnePlus One, který nabízí výkonný hardware za velm příjemnou cenu; tedy alespoň na trzích, kde se oficiálně prodává. Tato současná „superstar“ mezi smartphony by brzy mohla dostat dalšího kolegu, tentokrát by se ale mělo jednat o zástupce z řad tabletů s označením OnePlus Tab.

S touto informací přišel server Evleaks, který získal screenshot z oficiálních stránek OnePlus, kde se 1. července na malý okamžik v navigační liště objevil právě název OnePlus Tab. V tuto chvíli nevíme, jaké hardwarové parametry tablet nabídne, ale pokud se bude držet polity modelu OnePlus One, můžeme se opět těšit na velmi slušnou výbavua sympatickou cenu.

Aktualizováno v 9:00: Výrobce poskytl serveru AndroidAuthority.com vyjádření, ve kterém informuje, že v současné době neplánuje žádný vlastní tablet a soustředí se pouze na chytrý telefon OnePlus One.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).