Domů » Bleskovky » OnePlus slaví jeden rok: Nabízí slevy na příslušenství a ruší pozvánkový systém pro model One

OnePlus slaví jeden rok: Nabízí slevy na příslušenství a ruší pozvánkový systém pro model One

Dnes je to přesně rok, co byl oficiálně představen „zabiják vlajkových lodí“, telefon OnePlus One (recenze). Jeho koupě byla (až na několik výjimek) podmíněna vlastnictvím oficiální pozvánky, což mělo pro výrobce zásadní výhodu – mohl vyrobit tolik kusů, o kolik byl zájem a nemusel mít obavy z přeplněných skladů.

  

Dříve či později se k OnePlus One dostal snad každý zájemce, zbytek dostal možnost zakoupit si telefon bez pozvánky každé úterý v měsíci v přímém prodeji. Dnešním dnem odpadá i toto omezení a loňskou vlajkovou loď čínské společnosti lze nyní koupit každý den.

  

Pozvánkový systém se společnosti osvědčil a hodlá jej aplikovat i při prodeji nových telefonů, které v letošním roce přijdou hned dva. Díky tomu bude OnePlus nabídnout nízkou cenu a pružně zareagovat na případně vyskytnuté problémy u prvních vyrobených sérií. Na samotné odhalení OnePlus Two a druhého připravovaného modelu si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat.

K oslavení prvního roku existence navíc OnePlus připravilo 75% slevu na flipové obaly a prémiové ochranné fólie, mimořádné lze také zakoupit bez pozvánky speciální bambusový kryt, který byl kvůli potížím ve výrobě vyroben pouze v limitovaném množství. Tato nabídka platí pouze 24 hodin.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. Ascension (neregistrovaný)

  Neměl náhodou dnes vyjít OnePlus 2?

  • sdf (neregistrovaný)

   nemel

  • Kdepak, ten bude k dispozici až ve třetím kvartálu (premiéra ale může být dříve), něco málo jsme o něm psali zde [odkaz]

  • Jochen (neregistrovaný)

   No podle článku tady ano, ale autor nesleduje scénu a komunitu. Už ze zpracování toho upozornění bylo patrný, že se jednalo o pozvánky a vzhledem k samotnýmu sdělení bylo pravděpodobný, že se jedná o uvolnění systému

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).