Domů » Bleskovky » OnePlus prodalo půl milionu kusů modelu One: Do konce roku chce stihnout dvojnásobek

OnePlus prodalo půl milionu kusů modelu One: Do konce roku chce stihnout dvojnásobek

Společnost OnePlus dosud mlčela o prodejích svého jediného telefonu, kterému přidělila přezdívku „Zabiják vlajkových lodí“. Jeho prodej stále probíhá bez jakékoliv marketingové kampaně pozvánkovým systémem, který byl pouze jednou „narušen“ jednohodinovým přímým prodejem.

 

Kde můžete OnePlus One pořídit za nejlepší cenu?

Spoluzakladatel společnosti Carl Pei oznámil na summitu v Dublinu, že společnost prozatím prodala 500 000 telefonů OnePlus One. Její cíle jsou však ještě vyšší, do konce letošního roku chce toto číslo zdvojnásobit. OnePlus údajně na telefonech velmi nízkou marži, k vyšším ziskům má společnosti pomoci budoucí velká paleta příslušenství a ekosystém služeb postavený na vlastním softwaru. OnePlus nemá být pouze značka jednoho telefonu, ale životní styl jeho fanoušků.

 
OnePlus chce vydělávat především na službách a příslušenství 

Další přímý prodej OnePlus One se má rozběhnout 17. listopadu. Příští rok má přijít jeho pokračovatel, podle posledních informací je však jeho vývoj ještě v plenkách. Společnost aktuálně klade důraz na otevírání nových distribučních kanálů pro prodej současného modelu a na zlepšení zákaznické podpory.  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments