Sledujte nás na YouTube

OnePlus One permanentně zlevňuje a přihazuje slevu na předplatné úložiště Dropbox

Minulý týden rozjela společnosti OnePlus časově omezený prodej svého telefonu One (recenze) za zvýhodněné ceny, nyní došlo k oznámení, že se akce setkala u fanoušků s pozitivními ohlasy a snížené ceny zůstávají natrvalo. Pokud tedy toužíte po loňském zabijákovi vlajkových lodí, připravte si 7 299 Kč za 16GB variantu nebo 8 199 Kč za 64GB model.

  

Kromě toho OnePlus oznámilo spolupráci s cloudovým úložištěm Dropbox a od dnešního dne bude nabízet zvýhodněný balíček OnePlus One 64 GB + Dropbox Pro s 1TB prostoru za 9 499 Kč. 

 

Akce má trvat omezenou dobu a bude platná na území USA, Kanady a Evropské unie. Zájemci o tento balíček ušetří 50 dolarů, roční předplatné Dropboxu Pro obyčejně přijde na 99 dolarů (asi 2 400 Kč). 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Kensuj (neregistrovaný)

    Takové pádlo, do kterého ani nejde dát paměťová karta? No, thanks. A teď bez toho cyanogenu už je to zabité totálně

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *