OnePlus One od nynějška zakoupíte oficiální cestou každé úterý

OnePlus One (recenze) bylo dosud možné zakoupit oficiální cestou jen v několika krátkých časových úsecích, jinak bylo nutné buď mít pozvánku, nebo si jej pořídit přes některého z přeprodejců. Výrobce od tohoto systému stále neupouští, konečně se ale odhodlal ke kroku, díky němuž bude možné si OnePlus One zakoupit relativně přijatelnou cestou.

 

Od dneška je totiž možné jej přes oficiální obchod objednávat každé úterý a to po dobu 24 hodin, v našem časovém pásmu od devíti ráno. Pokud si telefon zakoupíte, obdržíte navíc jednu pozvánku pro kamaráda, který si následně bude moci zařízení objednat bez ohledu na den v týdnu. V otázce distribuce se tak jedná o zlomový bod, nemůžeme se ale ubránit dojmu, že měl přijít o poznání dříve. Doufejme, že u nástupce výrobce konečně sáhne po smysluplnějším konceptu prodeje.

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

4 komentáře

 1. shepii (neregistrovaný)

  Jé, dobrá zpráva že se nechá iž konečně koupit normálně jako každý jiný telefon, jen škoda že už o něj nikdo nestojí. No jo no, nikdy se nevyplácí dělat drahoty..;)

 2. Pudlik (neregistrovaný)

  při objednávání se objeví text sorry, že vaše země……bohužel není uvedena mezi těmi vlajkami. Jak na to ?

  • Jakub (neregistrovaný)

   Svůj One jsem objednával do Německa s využitím ([odkaz] už nevím na kolik to komplet vyšlo, ale určo míň než tři stovky s dopravou domů.

 3. vojta66 (neregistrovaný)

  budeš si jí muset nechat zaslat do Německa. ČR není podporována.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *