Domů » Bleskovky » OnePlus One od nynějška zakoupíte oficiální cestou každé úterý

OnePlus One od nynějška zakoupíte oficiální cestou každé úterý

OnePlus One (recenze) bylo dosud možné zakoupit oficiální cestou jen v několika krátkých časových úsecích, jinak bylo nutné buď mít pozvánku, nebo si jej pořídit přes některého z přeprodejců. Výrobce od tohoto systému stále neupouští, konečně se ale odhodlal ke kroku, díky němuž bude možné si OnePlus One zakoupit relativně přijatelnou cestou.

 

Od dneška je totiž možné jej přes oficiální obchod objednávat každé úterý a to po dobu 24 hodin, v našem časovém pásmu od devíti ráno. Pokud si telefon zakoupíte, obdržíte navíc jednu pozvánku pro kamaráda, který si následně bude moci zařízení objednat bez ohledu na den v týdnu. V otázce distribuce se tak jedná o zlomový bod, nemůžeme se ale ubránit dojmu, že měl přijít o poznání dříve. Doufejme, že u nástupce výrobce konečně sáhne po smysluplnějším konceptu prodeje.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

4 komentářů

 1. shepii (neregistrovaný)

  Jé, dobrá zpráva že se nechá iž konečně koupit normálně jako každý jiný telefon, jen škoda že už o něj nikdo nestojí. No jo no, nikdy se nevyplácí dělat drahoty..;)

 2. Pudlik (neregistrovaný)

  při objednávání se objeví text sorry, že vaše země……bohužel není uvedena mezi těmi vlajkami. Jak na to ?

  • Jakub (neregistrovaný)

   Svůj One jsem objednával do Německa s využitím ([odkaz] už nevím na kolik to komplet vyšlo, ale určo míň než tři stovky s dopravou domů.

 3. budeš si jí muset nechat zaslat do Německa. ČR není podporována.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).