Domů » Bleskovky » OnePlus One koupíte v příštích třech dnech bez pozvánky

OnePlus One koupíte v příštích třech dnech bez pozvánky

Ani společnost OnePlus si nedovolila ignorovat Black Friday, a připravila další vlnu přímého prodeje svého modelu One, k němuž není zapotřebí prokázat se pozvánkou. Akce začíná dnes a bude pokračovat v následujících 72 hodinách, cena telefonu začíná na původních 300 dolarech (6 700 Kč bez DPH) za 16GB verzi, výrobce však připravil akce na příslušenství k tomuto modelu.

   

Máte-li o zabijáka vlajkových lodí zájem, doporučujeme neotálet. Akce sice trvá tři dny, ukončena však bude po vyprodání skladových zásob.

Tip: Přečtěte si naši podrobnou recenzi smartphonu OnePlus One

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Rado (neregistrovaný)

    obidve modely sa uz vypredali.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).