Sledujte nás na YouTube

OnePlus One dostane CyanogenMod 12 postavený na Lollipopu příští měsíc

Počátkem letošního roku vyšly první nightly verze oblíbené alternativní ROM CyanogenMod 12 postavené na nejnovějším Androidu 5.0 Lollipop, přičemž stabilní verze by měla přijít podle slov zakladatele CyanogenModu Steva Kondika přijít během příštího měsíce.

  

Aktualizace se dočká i zabiják vlajkových lodí OnePlus One, pouze v Indii bude tento model k dispozici s vlastní Android 5.0 ROM přímo od výrobce. Konkrétní datum vypuštění aktualizace ale prozatím zveřejněno nebylo.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. deo (neregistrovaný)

    Zdroj?? Preco v clankoch neuvadzate zdroje?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *