OnePlus na příští týden chystá velké oznámení. Bude se týkat přistání na Měsíci

OnePlus 9 Pro

Něco nového je na obzoru, hlásí společnost OnePlus na svých stránkách a láká na datum 8. března. Samotná upoutávka obsahuje fotku Země a je umístěná na webové stránce pojmenované Moonshot, což evokuje souvislost s vesmírem.

oneplus

Oznámení spolupráce se značkou Hasselblad?

Od OnePlus se tento měsíc očekává premiéra řady smartphonů OnePlus 9, avšak většina zasvěcených osob se shoduje na tom, že příští pondělí ještě nebude tím dnem. Uznávaný informátor Max Jambor, který mívá nejpřesnější predikce ze světa OnePlus, tvrdí, že se 8. března teprve dozvíme termín oficiální premiéry.

Je vysoce pravděpodobné, že OnePlus se neomezí pouze na oznámení termínu, ale dá nakouknout i pod pokličku chystaných smartphonů. S vysokou pravděpodobností se dozvíme něco o jejich fotoaparátech, což nás vrací k webové stránce pojmenované Moonshot. Jak možná někteří vědí, první snímek z povrchu Měsíce v rámci programu Apollo 11 byl pořízen fotoaparátem značky Hasselblad, a právě tato firma se podle posledních informací podílí i na vývoji fotoaparátu chystaných smartphonů OnePlus. Příští pondělí se tak zřejmě dočkáme oficiálního oznámení této spolupráce.

Tři smartphony a jedny hodinky

Od OnePlus se letos na jaře očekává odhalení tří nových smartphonů – OnePlus 9, 9 Pro a 9R. Kromě toho by měly být představeny vůbec první chytré hodinky této značky. Díky úniku z minulého týdne víme, že smartphone OnePlus 9 dorazí v barvách Astral Black, Arctic Sky, Winter Mist, zatímco OnePlus 9 Pro bude k dispozici v barvách Stellar Black, Forest Green, Morning Mist.

onepls

Podle informátora @evleaks mají jít telefony do předobjednávek 23. března (den premiéry?), přičemž jako dárek pro první zájemce bude OnePlus přidávat bezdrátová sluchátka.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku