Domů » Bleskovky » Důmyslná marketingová kampaň? OnePlus má v nabídce nový ochranný kryt… na iPhone 6 & 6s

Důmyslná marketingová kampaň? OnePlus má v nabídce nový ochranný kryt… na iPhone 6 & 6s

Čínská společnost OnePlus si s konkurencí hlavu neláme a sebevědomě prohlašuje, že její smartphony jsou zabijáci všech vlajkových lodí letošního i příštího roku. Papírově jim sice k absolutní špičce leccos chybí, avšak společnost veškeré nedostatky vyvažuje příznivou cenou a také několika maličkostmi, které potěší; například originálními výměnnými kryty telefonů z rozličných materiálů a struktur.  

  

Adeptem pro heslo „na zabití“ jsou pro OnePlus samozřejmě i telefony Apple iPhone. Jejich majitelé jsou však obvykle zcela oddaní značce a výměna iPhonu za některý z telefonů OnePlus je pro ně spíše příběh z vědeckofantastického románu. Každá získaná duše se ale počítá, a tak čínský výrobce zkouší získat „jablíčkáře“ poměrně zvláštní cestou – přes příslušenství.

    

Ve webovém obchodě OnePlus je možné nově zakoupit plastový kryt pro iPhone 6 nebo 6s v barvě Sandstone Black. Kryt má telefonu poskytnout ochranu, avšak za cenu výměny nakousnutého jablíčka na zadní straně za logo OnePlus. Na vnitřní straně krytu se navíc nachází sdělení: „Vzpamatuj se. Nikdy se neusaď“.  

  

Kryt přijde na 20 dolarů (asi 510 korun bez DPH), ovšem OnePlus nejde pouze o to prodat majiteli iPhonu nové příslušenství. Kryt totiž slouží zároveň jako pozvánka ke koupi OnePlus X, přičemž většina pozvánek je na standardní verzi a omezené množství na limitovanou edici s keramickým tělem. Ti největší šťastlivci získají zakoupením krytu telefon OnePlus X zcela zdarma. 

Kampaň oceňujeme za její originalitu, ačkoliv si nedovedeme představit majitele iPhone 6/6s, který si svůj telefon ozdobí logem OnePlus a nechá jej nabobtnat na rozměry 138,7 × 70,2 × 10,5 mm. Kryt navíc přidá telefonu dalších 20 gramů, což může uživatel „ztěžklého“ iPhone 6s s technologií 3D Touch v kapse výrazně pocítit.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments