Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » OnePlus hovoří na síti Weibo o evoluci: Chystá se představit OnePlus Two?

OnePlus hovoří na síti Weibo o evoluci: Chystá se představit OnePlus Two?

Společnost OnePlus nedávno oslavila půl milionu prodaných telefonů One s tím, že do konce tohoto roku chce stihnout dvojnásobek. Pro zvýšení zájmu o tento model připravila nové zadní kryty, které bude možné na oficiálních stránkách společnosti kupovat již od 27. 11. Novinek ale zřejmě chystá mnohem více.

  

Na oficiálním účtu OnePlus na čínské síti Weibo se objevila zpráva ve znění: „Evoluce se vztahuje na všechny věci na světě včetně technologických zařízení, proto zůstaňte naladěni.“ Přiložený obrázek blesku je pak doplněn nadpisem: „Je čas na evoluci.“ Samozřejmě můžeme mezi řádky vyčíst leccos, nejpravděpodobněji se ale jeví příchod nástupce OnePlus One. O něm ostatně mluvil generální ředitel společnosti Peter Lau již na konci října, podle jeho slov má CyanogenMod nahradit Android ROM z vlastní kuchyně.

  
Fanouškovský render OnePlus Two

OnePlus Two má být podle zdrojů serveru Business Insider možné převléknout do spousty zajímavých krytů a stejně jako první generace má stát méně než ostatní podobně vybavená zařízení s Androidem. Jsme zvědaví, zdali se dočkáme jeho oznámení ještě před Vánoci nebo se dozvíme, že pozvánka na evoluci znamená něco zcela jiného, například nový CyanogenMod založený na Androidu 5.0 Lollipop pro OnePlus One.  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel