Domů » Bleskovky » OnePlus hovoří na síti Weibo o evoluci: Chystá se představit OnePlus Two?

OnePlus hovoří na síti Weibo o evoluci: Chystá se představit OnePlus Two?

Společnost OnePlus nedávno oslavila půl milionu prodaných telefonů One s tím, že do konce tohoto roku chce stihnout dvojnásobek. Pro zvýšení zájmu o tento model připravila nové zadní kryty, které bude možné na oficiálních stránkách společnosti kupovat již od 27. 11. Novinek ale zřejmě chystá mnohem více.

  

Na oficiálním účtu OnePlus na čínské síti Weibo se objevila zpráva ve znění: „Evoluce se vztahuje na všechny věci na světě včetně technologických zařízení, proto zůstaňte naladěni.“ Přiložený obrázek blesku je pak doplněn nadpisem: „Je čas na evoluci.“ Samozřejmě můžeme mezi řádky vyčíst leccos, nejpravděpodobněji se ale jeví příchod nástupce OnePlus One. O něm ostatně mluvil generální ředitel společnosti Peter Lau již na konci října, podle jeho slov má CyanogenMod nahradit Android ROM z vlastní kuchyně.

  
Fanouškovský render OnePlus Two

OnePlus Two má být podle zdrojů serveru Business Insider možné převléknout do spousty zajímavých krytů a stejně jako první generace má stát méně než ostatní podobně vybavená zařízení s Androidem. Jsme zvědaví, zdali se dočkáme jeho oznámení ještě před Vánoci nebo se dozvíme, že pozvánka na evoluci znamená něco zcela jiného, například nový CyanogenMod založený na Androidu 5.0 Lollipop pro OnePlus One.  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).