Domů » Bleskovky » OnePlus chystá na duben něco revolučního: Bude to dron nebo jen aprílový žertík?

OnePlus chystá na duben něco revolučního: Bude to dron nebo jen aprílový žertík?

Společnost OnePlus představí v letošním roce druhou generaci svého smartphonu One, její příchod je naplánován až na třetí čtvrtletí. Z našeho nedávného rozhovoru se spoluzakladatelem OnePlus Carlem Peiem také víme, že se čínská společnost nechystá vstoupit mezi výrobce tabletů. Přesto nás v dubnu bude chtít něčím překvapit.

 

Nadpis #OneGameChanger si lze vysvětlit jako produkt, který má změnit odvětví, jaké odvětví to bude, je však zatím zahaleno tajemstvím. Ze čtveřice teaserů víme, že to bude zábavné zařízení, které bude mít uživatel pod kontrolou.

    

Také víme, že to nebude tablet, hodinky ani herní konzole. Zástupci OnePlus v diskuzi na síti Reddit tvrdili, že se bude jednat o dron DR-1, což následně podpořil Carl Pei následujícím obrázkem.

  

Proč by ale čínská společnost touto cestou odhalovala svůj produkt ještě před jejím oficiálním představením, zvláště pak, když se blíží Apríl? Naši pozornost rozhodně získala, jsme napnutí, čím nás OnePlus v dubnu překvapí.  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments