Domů » Bleskovky » OnePlus aktualizuje na Android 6.0 všechny své smartphony. Kdy se dočkáte?

OnePlus aktualizuje na Android 6.0 všechny své smartphony. Kdy se dočkáte?

Společnost OnePlus ve své krátké historii představila tři smartphony, z toho dva v letošním roce. Její situace z hlediska aktualizace operačního systému je tak výrazně jednodušší než u konkurentů, kteří ročně představí několikanásobně více telefonů. Zřejmě i kvůli tomuto důvodu máme pro majitele telefonů OnePlus dobré zprávy – aktualizaci na Android 6.0 Marsmallow dostanou všichni.

 

OnePlus One

Paradoxně by se jako první měl dočkat nejstarší telefon OnePlus One, neboť aktualizaci pro něj nepřipraví OnePlus, ale společnost Cyanogen Inc. Její ředitel Steve Kondik se v minulém týdnu vyjádřil, že CyanogenOS 13 založený na Androidu 6.0 Marshmallow přijde na přelomu roku (více informací), OnePlus očekává její příchod v prvním kvartálu příštího roku. Update by měl nicméně dostat i „Android vlastní výroby“ OxygenOS, ten však povýší později. 

OnePlus 2

Letošní vlajková loď se nového Androidu dočká rovněž v prvním čtvrtletí příštího roku. OnePlus slibuje, že využije veškerých novinek systému, včetně nativního API pro čtečku otisků prstů. 

OnePlus X

Nejnovější smartphone čínského výrobce zřejmě dostane nejnovější Android nejpozději, avšak přesný termín neznáme, vystačit si musíme z frází „nejdříve, jakmile to bude možné“.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments