Domů » Bleskovky » OnePlus 6T je podle AnTuTu druhým nejvýkonnějším telefonem s Androidem

OnePlus 6T je podle AnTuTu druhým nejvýkonnějším telefonem s Androidem

Na včerejší prezentaci OnePlus 6T byl mimo jiné vyzdvihován i výkon telefonu, který benchmark AnTuTu ohodnotil skórem 298 011.

Tím předběhnul nejen svého předchůdce s průměrným skóre 289 424, ale i většinu „androidí“ konkurence. Pokud bychom brali v potaz oficiální žebříček AnTuTu z minulého měsíce, zařadil by se OnePlus 6T na druhé místo za Asus ROG Phone, kterému chybí k překonání hranice 300 tisíc pouhých 294 bodů.

Nutno podotknout, že v žebříčku chybí jak nejnovější iPhony, tak telefony Huawei z řady Mate 20, které pohání čipset Kirin 980. Podle našeho redakčního testování dosáhne Huawei Mate 20 Pro v normálním módu na 275 tisíc bodů, po zapnutí Performance Mode se dokáže dostat i nad 300 tisíc bodů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Jenda (neregistrovaný)

    Dobrý den.Ve vašem článku- OnePlus 6T je podle AnTuTu druhým nejvýkonnějším telefonem s Androidem. Já mám mobilní telefon-Sony Xperia XZ2 Compact a tento s Androidem 9 Pie mi při spuštění AnTuTu Benchmark v 7.1.0 ukázal výkon telefonu- 291 372 bodů. Kde je tedy pravda.

  2. QNX (neregistrovaný)

    To dnes ešte niekoho zaujímajú benchmarky?

  3. Martin (neregistrovaný)

    Nechybí tam Apple páč je to tabulka android zařízení ne Apple.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *