Domů » Bleskovky » OnePlus 5T: stáhněte si exkluzivní tapety z limitované edice Star Wars

OnePlus 5T: stáhněte si exkluzivní tapety z limitované edice Star Wars

Včera se odehrála premiéra filmu Star Wars: Poslední z Jediů, kterou společnost OnePlus využila k zahájení prodeje limitované edice svého smartphonu OnePlus 5T. Ten se od klasické verze liší bílými zády s logem StarWars, červeným posuvníkem pro přepínání profilů, a také exkluzivními tematickými tapetami.

Novou barvu vašemu telefonu zprostředkovat nemůžeme, tapety s tématikou Star Wars však ano. Z exkluzivního modelu OnePlus 5T jej vyextrahovali členové fóra XDA, odkud si je můžete stáhnout v plném rozlišení.

OnePlus 5T Star Wars Limited Edition je nabízen ve speciálním balení, které je oproti tomu standardnímu dvojnásobné, a navíc se v něm nachází speciální obal na telefon.

Bohužel v našich končinách nebude tato edice OnePlus 5T dostupná, fanoušci série Star Wars se tak budou muset poohlédnout na aukčních portálech.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments