Domů » Bleskovky » OnePlus 5T: stáhněte si exkluzivní tapety z limitované edice Star Wars

OnePlus 5T: stáhněte si exkluzivní tapety z limitované edice Star Wars

Včera se odehrála premiéra filmu Star Wars: Poslední z Jediů, kterou společnost OnePlus využila k zahájení prodeje limitované edice svého smartphonu OnePlus 5T. Ten se od klasické verze liší bílými zády s logem StarWars, červeným posuvníkem pro přepínání profilů, a také exkluzivními tematickými tapetami.

Novou barvu vašemu telefonu zprostředkovat nemůžeme, tapety s tématikou Star Wars však ano. Z exkluzivního modelu OnePlus 5T jej vyextrahovali členové fóra XDA, odkud si je můžete stáhnout v plném rozlišení.

OnePlus 5T Star Wars Limited Edition je nabízen ve speciálním balení, které je oproti tomu standardnímu dvojnásobné, a navíc se v něm nachází speciální obal na telefon.

Bohužel v našich končinách nebude tato edice OnePlus 5T dostupná, fanoušci série Star Wars se tak budou muset poohlédnout na aukčních portálech.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Je to škoda

    Mělo to jít celosvětově přes přes shop. :(

  2. Díky za odkaz na tapety. :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).