OnePlus 3: Premiéra i nákup ve virtuální realitě. Dočkáme se 14. června

Společnost OnePlus se připravuje na premiéru svého v pořadí třetího vlajkového smartphonu (čtvrtého celkem). Model OnePlus 3 bude opět mířit velmi vysoko a jeho čínský výrobce jej bude chtít na trh uvést se vší parádou. Namísto nákladné tiskové konference pro novináře z celého světa uspořádá premiéru ve virtuální realitě, tedy stejně jako loni při představení OnePlus 2. Známe také termín oficiálního představení, na který dnes upozornil server AndroidAuthority.com – dočkáme se v úterý 14. června.

Poprvé virtuálně: Takto se loni představoval OnePlus 2

Připomeňme, že loni společnost před premiérou rozeslala zdarma (plus poštovné) několik tisíc papírových VR helem, aby si jejich majitelé mohli představení novinky vychutnat. Stejný krok učinilo OnePlus i letos, avšak sáhlo si mnohem hlouběji do kapsy – namísto cardboardu zaslalo prvním 30 tisícům zájemcům plastový OnePlus Loop VR Headset s popruhy na připnutí helmy k hlavě. Bohužel tato limitovaná várka zmizela rychle jako pára nad hrncem.

loop

Pro sledování premiéry OnePlus 3 ale zcela jistě postačí zmíněný cardboard či jakákoliv jiná virtuální realita. Zatímco představení OnePlus 2 proběhlo pouze v 360° videu, letošní model bude odhalen ve virtuálním světě na vesmírné základně The Loop. Na tomto místě bude údajně možné poprvé novinku osahat a prozkoumat její schopnosti.

Loop

Kromě toho ji bude možné ve virtuální realitě také zakoupit, návštěvníci The Loop dokonce budou mít přednostní právo. Bohužel datum premiéry zatím neznáme, stejně tak nevíme, jak se k telefonu dostanou uživatelé bez přístupu k virtuální realitě. Opráší OnePlus znovu svůj pozvánkový systém?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. briza (neregistrovaný)

    Letos by se to mělo obejít bez pozvánek. Nicméně poznámky bych očekával.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel