Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » OnePlus 3 bude představen ještě do léta, tvrdí spoluzakladatel společnosti

OnePlus 3 bude představen ještě do léta, tvrdí spoluzakladatel společnosti

Všechny smartphony značky OnePlus lze na webu výrobce zakoupit bez tradičního pozvánkového systému, což může (ale nemusí) znamenat, že OnePlus začíná pomalu čistit sklady a připravovat se na příchod nového modelu. OnePlus 2 byl představen na konci loňského července, jeho nástupce má však letos přijít ještě dříve.

OnePlusLogo3D_zps9a5060b0

Spoluzakladatel čínské společnosti Carl Pei v rozhovoru pro server CNet potvrdil, že OnePlus můžeme očekávat někdy ve druhém kvartále letošního roku. Telefon má údajně dostat zcela nový design a má uchvátit uživatele podobně jako vůbec první model OnePlus One. O výbavě můžeme prozatím pouze spekulovat, věříme však, že chystaná novinka bude opět bojovat s konkurencí především cenou. Také bychom si tipli, že OnePlus opět opráší „starý dobrý“ pozvánkový systém.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Lotr (neregistrovaný)

    Herberte nebreč tu jak malý děcko!

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel