Domů » Bleskovky » OnePlus 2 na videu. Má nabídnout funkce, které přijdou až s Androidem M

OnePlus 2 na videu. Má nabídnout funkce, které přijdou až s Androidem M

Již zítra bude představen telefon OnePlus 2. Díky velkému množství oficiálních informací, úniků a čínské certifikaci již o tomto telefonu víme snad vše, tedy alespoň z hardwarového hlediska. Čínský výrobce nyní na svém blogu vychvaluje operační systém telefonu, kterým nebude Cyanogen OS, jako u minulé generace, ale vlastní řešení OxygenOS.

Tip ke čtení – Bez CyanogenModu bychom nebyli tam, kde jsme, říká jeden ze spoluzakladatelů značky OnePlus (rozhovor)

Systém plný nových funkcí

Oxygen OS má být průkopnický systém založený na Androidu 5.0 Lollipop, jenž však nabídne funkce, které konkurence dostane až s příchodem Androidu M. O jaké funkce se bude jednat však OnePlus prozradí až zítra. Mezi novinky v Androidu M patří například přidělování práv aplikacím, inteligentní režim správy napájení, vlastní platební systém, černé systémové téma či možnost rozšířit vnitřní úložiště o paměťovou kartu.

  

Díky tomu, že Android M přijde až na konci letošního roku, má být OnePlus 2 nadčasový telefon a jeho výrobce jej tituluje oprášeným sloganem „Zabiják vlajkových lodí roku 2016“. Jsme zvědaví, zda si tento titul skutečně zaslouží.

  
Takhle vypadá letošní vlajkový model značky OnePlus 

K představení dojde zítra, 27. července v 19:00 pacifického času, pro nás to ale znamená úterý 28. července ve 4:00 ráno. Keynote bude streamována jak prostřednictvím virtuální reality, tak klasickou „plochou“ cestou skrze aplikaci pro Android, kterou si můžete zdarma stáhnout prostřednictvím následujícího odkazu.

Odkaz na Google Play

OnePlus 2 pózuje na videu

Den před oficiální premiérou se na YouTube objevily dvě videa, na kterých je zachycený OnePlus 2 s AnTutu benchmarkem. Klipy ale neodhalují nic nového, jelikož skóre z testovacího programu už známe něliko dnů (63 700 bodů), stejně jako design a hardwarové parametry.

The OnePlus 2 passes through AnTuTu... (Part2)

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

 1. Hynek (neregistrovaný)

  Nemělo by mít OnePlus 2 QHD displej a ne „jen“ FHD???

  • Jochen (neregistrovaný)

   Ale bude. Na videu je verze pro čínskej trh s FHD, 3GB RAM, 16GB ROM. Globální má QHD, 4GB RAM……. . . . …. .. . ….a doufám, že i doubleSIM.

  • Jochen (neregistrovaný)

   Tak dualsim nebude….. . . . .. . .

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).