Domů » Bleskovky » Připravte se na premiéru OnePlus 2: Výrobce rozdává zdarma Cardboard VR, zaplatíte jen poštovné

Připravte se na premiéru OnePlus 2: Výrobce rozdává zdarma Cardboard VR, zaplatíte jen poštovné

Společnost OnePlus představí 27. července pokračovatele loňského zabijáka vlajkových lodí, modelu OnePlus One. Představení bude probíhat skrze virtuální realitu, se kterou má čínský výrobce zjevně velké plány. Na svém webu začíná zdarma rozdávat vlastní lepenkovou helmu pro náhlavní soupravu Cardboard VR.

  

Ta má podporovat prakticky všechna zařízení s úhlopříčkou displeje do šesti palců, a má být odolná vůči opotřebení. Karton je silnější, suchý zip vysoce kvalitní, optika má být perfektně vyladěna a kromě toho je každá tato „krabice“ potažena speciální fólií, která odpuzuje nečistoty a oleje. Výrobce na Cardboard VR nevydělá ani korunu, vidí v ní však obrovský potenciál do budoucna. I když je samotná souprava zdarma, evropští zájemci musí zainvestovat 7 EUR (necelých 200 Kč) do poštovného. Bohužel na jeden účet je možné objednat pouze jeden kus.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

 1. Luba (neregistrovaný)

  Za 200Kč krabice do sběru ?

  Tohle je něco hrozného ….

 2. Mirek (neregistrovaný)

  Tohle mi pripomina logiku „nechci slevu zadarmo“. Sveho casu jsem si neco podobneho objednal za cca 80 Kc a postovne zdarma na TinyDeals. Okay, mozna tady maji kvalitnejsi material, ale presto je to predrazene (to jestli vydela vyrobce nebo posta mi uz muze byt jedno – podstatna je cena). Na druhe strane – at uz se vyskytne jakakoliv blbost, vzdy se najde blbec co na ni skoci…

 3. lojza (neregistrovaný)

  [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).