OneNote pro iOS se naučil pracovat se stylusem: Převede psaný text do strojově čitelné podoby

Microsoft aktualizoval svůj poznámkový blok OneNote pro systém iOS na verzi 2.9, update se zaměřuje především na uživatele, kteří využívají k ovládání dotykového pera. Pomocí stylusu lze do poznámek kreslit nebo zvýrazňovat napsané prvky zvolenou tloušťkou hrotu a barvou „inkoustu“. Zvolit lze, zda jste levák nebo pravák, aby aplikace vyhodnotila správné opření ruky o displej, aniž by dotyk vyhodnocovala.

 

Součástí této aktualizace je i rozpoznávání ručně psaného textu do strojově čitelné podoby, tuto funkci lze využít i při fotografování dokumentů nebo vyhledávání textu ve vložených obrázcích. S textem lze pak následně pracovat nebo jej vyhledávat. Pokud vám aktualizace dosud nebyla nabídnuta nebo si chcete OneNove pro iOS vyzkoušet, stáhněte si aplikaci pomocí následujícího odkazu.

Odkaz na App Store Odkaz na Google Play

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *