Domů » Bleskovky » OneNote dostává novou funkci: Umí přijímat poznámky zaslané emailem

OneNote dostává novou funkci: Umí přijímat poznámky zaslané emailem

Používáte jako osobní poznámkový blok aplikaci Microsoft OneNote? Máme pro vás tip, jak do svého poznámkového bloku uložit jakýkoliv obsah, aniž byste měli k aplikaci OneNote přístup. Microsoft spustil službu, díky které lze do OneNote zasílat poznámky emailem.

 

Postačí, když si na této stránce nastavíte výchozí emailovou adresu, ze které budete poznámky do OneNote odesílat. Následně pak bude jakýkoliv email z této adresy odeslaný na adresu me@onenote.com uložený jako poznámka ve vašem poznámkovém bloku na OneNote. Tímto způsobem lze nejen vytvářet vlastní poznámky, ale například přeposílat příchozí emaily z vaší schránky.

 

Lze sdílet nejen libovolné texty, ale i obrázky nebo odkazy na webové stránky. Pošlete-li na me@onenote.com odkaz na internetovou stránku, odešle se spolu s ním i screenshot webu jako obrázek. Pošlete-li však odkazů více, přijdou pouze jednotlivé webové adresy. Nemáte-li aplikaci OneNote po ruce a přesto si chcete rychle uložit poznámku, můžete se pro vás stát tato funkce užitečnou.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. jan k (neregistrovaný)

  Dobre rano, v textu je myslim chybicka, spravne je adresa „[odkaz]„.

  Hezky den

 2. Martin Hrúzik (neregistrovaný)

  Ja vidím tú adresu stále inak.

 3. Vin (neregistrovaný)

  to už je funkční víc jak 3 měsíce, ale je fakt, že se o tom moc nepíše.. A adresa je opravdu [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).