Domů » Bleskovky » Kupte si tento týden OnePlus One, ušetříte až 800 Kč

Kupte si tento týden OnePlus One, ušetříte až 800 Kč

Společnost OnePlus v minulém týdnu lákala na dnešní den, přičemž ty nejoptimističtější zprávy hovořily o možném představení následovníka OnePlus One, prozatím jediného smartphonu čínského výrobce. Očekávaná novinka představena nebyla, zato výrobce oznámil slevu ve výši 800 Kč na svoji prvotinu, akce však bude trvat jen tento týden.

  

Cena za 16GB model v bílé barvě činí 7 299 Kč (obvykle 8 099 Kč), za 64GB verzi v černé zaplatíte 8 199 Kč (obvykle 8 999 Kč). Prodej za snížené ceny probíhá formou rychlých nákupů, jejich harmonogram je následující:

  • 1. června: 14:00
  • 2. června: 4:00
  • 3. června: 14:00
  • 4. června: 4:00
  • 5. června: 14:00
  • 6. června: 4:00
  • 7. června: 14:00

 

Výše uvedené časy jsou platné pro Českou republiku. Každý den jde do prodeje za sníženou cenu omezené množství telefonů, tudíž se nevyplatí otálet – jakmile se denní kvóta vyprodá, není možné telefon zakoupit ani za běžnou cenu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Taková trochu falešná exkluzivita, o kterou se obávám nebude až tak velký zájem.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).