Domů » Bleskovky » OnePlus 3 na prvních renderech: Minimalistický design podtržený tenkým rámečkem?

OnePlus 3 na prvních renderech: Minimalistický design podtržený tenkým rámečkem?

V minulém týdnu definitivně skončil pozvánkový prodej telefonu OnePlus 2 (recenze), což naznačuje, že čínská společnost stíhá uspokojovat poptávku, která pravděpodobně pomalu klesá. OnePlus se nepochlubilo, kolik těchto telefonů prodalo, o pozvánky však byl enormní zájem. Můžeme tedy očekávat, že se za rok dočkáme následovníka s pořadovým číslem 3.

  

Internet již nyní obíhají jeho údajné rendery, avšak je zapotřebí k nim přistupovat s rezervou, nepocházejí z oficiálního zdroje. Pokud však bude OnePlus 3 skutečně takto vypadat, můžeme se těšit na designovou obměnu. Horní a spodní hrana mají být zcela rovné a displej má zabírat drtivou většinu čelní plochy. Postranní rámečky i brada se mají zmenšit na minimum, což mají odnést kapacitní tlačítka i čtečka otisků prstů. Její místo alespoň zaujme mřížka hlasitého reproduktoru, ovšem z renderů není jasná její náhrada – možná výrobce vsadí jako Sony na postranní tlačítko, nebo OnePlus pro autorizaci uživatele použije zcela jinou metodu.

  

Displej o prozatím neznámé úhlopříčce si má ponechat Full HD rozlišení, telefon má pohánět Qualcomm Snapdragon 820. Od představení nás ale zcela jistě dělí ještě spousta vody a telefon může ve výsledku vypadat zcela jinak, jeho příchod očekáváme nejdříve v polovině příštího roku. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
MARSCH (neregistrovaný)
Anonym
MARSCH (neregistrovaný)

Tohle snad neni nutny na serioznim webu zverejnovat…

JaroB (neregistrovaný)
Anonym
JaroB (neregistrovaný)

To akože kde vidíte aké má rámečky??? Vidíte rozsvietený displej pokade ide displej? Aj LG G2 ktorú vlastním má očný klam v tenkom rámčeku ale keď sa rozsvieti tak displeju ešte pár mm chýba …ste ako bulvár…len aby ste sa s toho čínskeho šmejdu nepototo

morize
Uživatel
morize

:-D

China has been general.