Domů » Bleskovky » OnePlus 3 na prvních renderech: Minimalistický design podtržený tenkým rámečkem?

OnePlus 3 na prvních renderech: Minimalistický design podtržený tenkým rámečkem?

V minulém týdnu definitivně skončil pozvánkový prodej telefonu OnePlus 2 (recenze), což naznačuje, že čínská společnost stíhá uspokojovat poptávku, která pravděpodobně pomalu klesá. OnePlus se nepochlubilo, kolik těchto telefonů prodalo, o pozvánky však byl enormní zájem. Můžeme tedy očekávat, že se za rok dočkáme následovníka s pořadovým číslem 3.

  

Internet již nyní obíhají jeho údajné rendery, avšak je zapotřebí k nim přistupovat s rezervou, nepocházejí z oficiálního zdroje. Pokud však bude OnePlus 3 skutečně takto vypadat, můžeme se těšit na designovou obměnu. Horní a spodní hrana mají být zcela rovné a displej má zabírat drtivou většinu čelní plochy. Postranní rámečky i brada se mají zmenšit na minimum, což mají odnést kapacitní tlačítka i čtečka otisků prstů. Její místo alespoň zaujme mřížka hlasitého reproduktoru, ovšem z renderů není jasná její náhrada – možná výrobce vsadí jako Sony na postranní tlačítko, nebo OnePlus pro autorizaci uživatele použije zcela jinou metodu.

  

Displej o prozatím neznámé úhlopříčce si má ponechat Full HD rozlišení, telefon má pohánět Qualcomm Snapdragon 820. Od představení nás ale zcela jistě dělí ještě spousta vody a telefon může ve výsledku vypadat zcela jinak, jeho příchod očekáváme nejdříve v polovině příštího roku. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments