Domů » Bleskovky » OnePlus 2 dostává oficiální ručně vyrobené pouzdro z kůže a vlny

OnePlus 2 dostává oficiální ručně vyrobené pouzdro z kůže a vlny

Společnost OnePlus v minulém týdnu přiznala, že jí start prodeje jejího druhého smarthonu příliš nevyšel, do žita jej ale rozhodně nehází. Brzy má přijít hodinový prodej bez pozvánek, a také nové příslušenství. Když OnePlus v minulém týdnu lákalo na „něco luxusního“ s koženým vzhledem, očekávali jsme kožený zadní kryt StyleSwap, nakonec však přišlo zcela jiné příslušenství.

 

OnePlus se dalo dohromady se společností Hard Craft, která se specializuje na výrobky z kůže. Ze spolupráce vzešlo originální ručně vyráběné pouzdro Wild Phone Case, které zevnějšku tvoří tradičně vyčiněná kůže, zatímco vnitřek je vystlán vlněnou plstí. Kromě kapsy na telefon se na těle pouzdra nacházejí ještě dvě menší kapsy, například na karty nebo finanční hotovost.

    

Pouzdro má šedou barvu, je vyráběno v Itálii, a již nyní jej lze na stránkách OnePlus zakoupit. Na rozdíl od OnePlus 2 je okamžitě k mání za cenu 2 899 korun včetně DPH.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

 1. orgasmic (neregistrovaný)

  Tak…a teď kdo si koupí low-cost mezi high-end a dá 3tis za kryt :D

 2. AIKON (neregistrovaný)

  No tak to kje hustý – jednak vypadá dost lacině – čekal bych trochu jiné provedení co do návrhu pouzdra a za druhé skoro 3000 za pouzdro to snad nedávaj ani snobíci s iPhone ;) kor u takto laciný značky a kde člověk neví co vlastně vůbec kupuje, dokud to nemá doma protože oni si to stokrát rozmyslí a nejsou schopni dostát tomu co slíbí. Tohle by měli dávat zdarma jako omluvu těm co si telefon objednali.

 3. Xwert Is (neregistrovaný)

  píšu že je to ručne robené .. si to bude odrážať aj tú cenu…

 4. htcjirka (neregistrovaný)

  Pěkná pouzdra, navíc ručně dělaná, takže za tu cenu, proč ne.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *