Domů » Bleskovky » Oficiálně: Samsung Galaxy S III ve čtyřech nových barvách

Oficiálně: Samsung Galaxy S III ve čtyřech nových barvách

Dlouho se spekulovalo o tom, že Samsung představí další barevné varianty modelu Galaxy S III. Původně to vypadalo, že bílou a modrou verzi doplní ještě černá, ale ve skutečnosti se portfolio rozroste o další čtyři nové barvy. Zatím nevíme, zda budou všechny varianty dostupné i v České republice a na Slovensku – tuto informaci aktuálně ověřujeme, ale odhadujeme, že ano.

  
Galaxy S III „Sapphire Black“ a „Titanium Grey“ 

Nové barevné varianty si budeme moci osahat na veletrhu IFA 2012 a určitě je pro vás nafotíme a natočíme. Připomínáme, že už zítra v Berlíně odstartuje Samsung Unpacked event, zde bude představen tabletofon Galaxy Note II, tablet s Windows 8 a další chytré zařízení.

 
Hnědá „Amber Brown“ a červená „Garnet Red“ varianta

Tip: Všechny novinky z veletrhu IFA 2012 můžete sledovat na této stránce 

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

  1. Honza (neregistrovaný)

    Nemůžu si pomoct, ale bílá pořád vede :)

  2. Jsem zvědavý jak budou vypadat na živo?SGS3 v bílé se mi také nelíbil na fotkách,ale skutečnost je úplně jiná:-)

  3. jan (neregistrovaný)

    To brzo..

  4. Az k tomu budou prodavat lak na nehty ve stejne barve jako Nokia, tak to bude prodejni trhak. Do te doby se budou prodeje SGS3 krcit ve stinu Lumii ;-D

    • Skoda ,ze Samsung Galaxy S III vypada samotny jako nalakovany lakem na nehty.Na me pusobi jako preleskla plastova hracka.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).