Domů » Bleskovky » Oficiálně: Modrý Samsung Galaxy S III se zpozdí o tři týdny

Oficiálně: Modrý Samsung Galaxy S III se zpozdí o tři týdny

Před několika dny jsme vás informovali o tom, že modrá varianta smartphonu Galaxy S III od Samsungu zřejmě nabere zpoždění. Korejský gigant tuto skutečnost před několika hodinami oficiálně potvrdil a podle vyjádření se verze s označením Pebble Blue zpozdí zhruba o 2 až 3 týdny.

Model Galaxy S III ve variatně Pebble Blue přijde s upravenou modrou barvou a vylepšeným hyperglaze povrchem. Abychom byli schopni zajistit co nejvyšší kvalitu a dodržet naše interní standardny, jsme nuceni uvedení modré verze na trh posunout o další dva až tři týdny,“ uvádí Samsung ve svém prohlášení.

 

Potvrdily se tak předchozí spekulace, že za zpoždění mohla konstrukční vada u modré verze krytu; těch Samsung údajně musel nechat zlikvidovat na 600 000. Na polykarbonátovém povrchu se totiž začaly objevovat nepřjemné mapy a drobné prasklinky.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Cože ?! další dva až tři týdny ?! tak to je fakt síla ! já se ho snad nedočkám ! Nejdřív posunutý termín oficiálního představení z února na květen, a teď ještě k tomu čekat další dva až tři týdny a to když už jsem pomalu začal odpočítávat dny. Protože mě se zrovna více líbí právě ta modrá verze s označením Pebble Blue.

  2. Ondra (neregistrovaný)

    Ahoj, Comfor má modrou variantu skladem:

    [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).