Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Oficiálně: Modrý Samsung Galaxy S III se zpozdí o tři týdny

Oficiálně: Modrý Samsung Galaxy S III se zpozdí o tři týdny

Před několika dny jsme vás informovali o tom, že modrá varianta smartphonu Galaxy S III od Samsungu zřejmě nabere zpoždění. Korejský gigant tuto skutečnost před několika hodinami oficiálně potvrdil a podle vyjádření se verze s označením Pebble Blue zpozdí zhruba o 2 až 3 týdny.

Model Galaxy S III ve variatně Pebble Blue přijde s upravenou modrou barvou a vylepšeným hyperglaze povrchem. Abychom byli schopni zajistit co nejvyšší kvalitu a dodržet naše interní standardny, jsme nuceni uvedení modré verze na trh posunout o další dva až tři týdny,“ uvádí Samsung ve svém prohlášení.

 

Potvrdily se tak předchozí spekulace, že za zpoždění mohla konstrukční vada u modré verze krytu; těch Samsung údajně musel nechat zlikvidovat na 600 000. Na polykarbonátovém povrchu se totiž začaly objevovat nepřjemné mapy a drobné prasklinky.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Ip Man (neregistrovaný)

    Cože ?! další dva až tři týdny ?! tak to je fakt síla ! já se ho snad nedočkám ! Nejdřív posunutý termín oficiálního představení z února na květen, a teď ještě k tomu čekat další dva až tři týdny a to když už jsem pomalu začal odpočítávat dny. Protože mě se zrovna více líbí právě ta modrá verze s označením Pebble Blue.

  2. Ondra (neregistrovaný)

    Ahoj, Comfor má modrou variantu skladem:

    [odkaz]

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel