Domů » Bleskovky » O Galaxy Note7 je obrovský zájem: Samsung nestíhá vyrábět a odkládá start v některých zemích

O Galaxy Note7 je obrovský zájem: Samsung nestíhá vyrábět a odkládá start v některých zemích

Samsungu se zřejmě opět podařilo uhodit pověstný hřebíček na hlavičku. Jeho vlajkové smartphony řady Galaxy S7 se prodávají nadmíru dobře a nejinak tomu bude i s novým tabletofonem Galaxy Note7. Předobjednávky jsou podle zástupců korejského giganta vynikající a údajně předčily všechna očekávání.

note

Bohužel z těchto důvodů postupně dochází ve vybraných zemích k oddalování zahájení prodeje. Kvůli vysokým předobjednávkám již Samsung rozeslal omluvné maily a tweety v Malajsii, Rusku, na Ukrajině a v Nizozemsku – v některých zemích bude Note7 k mání v polovině září, na Ukrajině až na jeho konci.

note-7-malaysia-delay

Pro Českou republiku zatím stále platí původní plán – start předprodeje 16. srpna, prodej od 2. září. Je však možné, že tyto termíny budou v následujících dnech změněny.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
54 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments