Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Nyní ve slevě: mop a světlo od Xiaomi & kompaktní klimatizace

Nyní ve slevě: mop a světlo od Xiaomi & kompaktní klimatizace

Čínský internetový obchod TomTop láká na nové slevové nabídky. Tentokrát můžete ušetřit při nákupu interiérového domácího světla Yeelight, které je dostupné s téměř 70% slevou za 58 dolarů. Zboží je navíc odesíláno ze skladu v Německu, takže odpadá nutnost platit DPH na vstupu.

xiaomi svetlo

LED světlo má výkon 28W a pokrývá barvu světla od 2700 do 6500K. Celkem se v jeho útrobách nachází 240 LED diod s udávanou životností okolo 40 000 hodin. Součástí balení je dálkový ovladač a stejně tak je světlo možné ovládat skrze mobilní aplikaci Yeelight, která je dostupná pro Android a iOS.

Za 22 dolarů (520 Kč) si z německého skladu může objednat mop Xiaomi Mijia Deerma s ručním dávkovačem vody, který vám pomůže s úklidem vaší domácnosti. Má sympatickou hmotnost 0,75 kg a maximálně jej lze rozložit na délku 1,2 metru. Samotná nádržka na vodu má kapacitu 350 ml, což by mělo vystačit na úklid plochy o rozloze 100 m². Pokud si mop objednáte, nezapomeňte si ve formě volitelného příslušenství dokoupit i další vyměnitelné čistící hadříky.

mop

Do třetice pro vás máme tip na kompaktní klimatizační jednotku o rozměrech 19 x 16 x16 cm a hmotnosti 700 gramů (bez vody). Ta může být vaše za 30 dolarů (710 Kč). Plocha, kterou dokáže tato miniaturní klimatizace ochladit, je zhruba 2,5 m² – hodí se tedy například na pracovní či noční stůl.

miniAC

Samotná nádobka na vodu pojme 500 ml vody, které klimatizaci vystačí na zhruba 5 až 7 hodin provozu, v závislosti na zvoleném výkonu.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.