Domů » Bleskovky » NVidia Shield Tablet K1 dostává Android 6.0 Marshmallow

NVidia Shield Tablet K1 dostává Android 6.0 Marshmallow

Nedávno představený tablet NVidia Shield K1 se podle předchozích slibů svého výrobce stává vůbec prvním tabletem, který dostává aktualizaci na Android 6.0 Marshmallow. Update přináší nejen veškeré změny od Google, ale také několik bonusů přímo od NVidie.

  

Majitelé tabletu se mohou těšit na možnost přidělovat aplikacím jednotlivá oprávnění, rychlého pomocníka Now on Tap, možnost používat paměťovou kartu jako vnitřní úložiště, na novou fotoaplikaci od NVidie s vylepšeným burst módem a HD efekty, a také na nový vzhled seznamu aplikací. Update je šířen skrze OTA a vyžaduje stažení asi 665MB souboru. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Prasatko (neregistrovaný)

    uz ho tam mam, zatim slape dobre :) nVidia potesila

  2. jelik (neregistrovaný)

    A co tak třeba uvolnit aktualizaci i pro ten původní model…má to NVIDIA v plánu ?

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *