Domů » Bleskovky » NVidia Shield Tablet K1 má být prvním tabletem s Androidem 6.0: Podívejte se na novinky

NVidia Shield Tablet K1 má být prvním tabletem s Androidem 6.0: Podívejte se na novinky

Společnost NVidia si zaslouží pochvalu za rychlost aktualizací svých tabletů na novější verze systému Android, které obvykle přicházejí krátce po uvolnění na referenční zařízení řady Google Nexus. Nejinak tomu bude zřejmě i s poslední verzí 6.0 Marshmallow, které se jako první dočká nedávno představený Shield Tablet K1.

Ten by se měl podle blogu NVidie dočkat aktualizace ještě tento měsíc, vybrané novinky byly představeny na YouTube kanále společnosti. Pochopitelně mezi nimi nechybí přidělování práv aplikacím, využívání microSD karty jako systémový disk či inteligentní našeptávač Google on Tap.

 

NVidia do systému dodala vylepšenou aplikaci fotoaparátu či pozměněný seznam všech aplikací, který se nově zobrazuje na jedné stránce s možností vyhledávání. Bohužel neznáme přesné datum vypuštění aktualizace, ani termín, kdy se jí dočká původní Shield Tablet.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments