Domů » Bleskovky » Nový top model od Huawei: známe datum představení

Nový top model od Huawei: známe datum představení

Společnost Huawei má za sebou velmi úspěšný rok. Přestože trh se smartphony nijak výrazně nevzrostl, tento čínský drak opět dokázal navýšit prodeje, a to o 29 procent ve srovnání s předloňským rokem. Firmu táhly skvělé prodeje vlajkových modelů P9 a P9 Plus, které se v letošním roce dočkají svých nástupců. A možná přijdou dříve, než jsme očekávali.

huawei-logo

Huawei právě v těchto dnech rozesílá pozvánky na svoji tiskovou konferenci ve dne 26. února, což má být podle společnosti den globálního představení nového vlajkového zařízení. Loňské modely P9 a P9 Plus byly představeny na začátku dubna, pokud teda mají přijít jejich nástupci již v předvečer veletrhu MWC, podaří se čínskému výrobci zkrátit periodu představení o více než jeden měsíc.

Před nedávnem se nicméně objevila údajně oficiální informace, že telefony P10 a P10 Plus dorazí v březnu nebo dubnu, možná se tak od Huawei na MWC dočkáme úplně něčeho jiného. Tak jako tak bude 26. únor bude na novinky velmi bohatý, v tento den představí své nové smartphony i společnosti LG a HMD Global (Nokia).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).