Sledujte nás na YouTube

Nový Nexus a Ice Cream Sandwich dostanou zelenou 19. října

Samsung s Googlem měli původně představení nového Nexusu Prime a nové verze systému Android 4.x (Ice Cream Sandwich) naplánované na 11. října, nicméně událost byla posunuta kvůli nečekanému úmrtí Steva Jobse. Nový termín akce byl stanoven na středu 19. října. Vše se tentokrát odehraje na obřím výstavišti Expo Drive v Hong Kongu. Prostory Expo Drive jsem měl možnost minulý rok navštívit při příležitosti konání veletrhu HKTDC a rozhodně se bude na co těšit (snímky najdete v naší galerii). Akce začne v 10:00 tamního času, což pro nás není úplně výhodné, protože v ČR budeme mít 4 hodiny ráno. Google bude celý event streamovat na YouTube a na SmartManii pro vás po skončení připravíme souhrnný článek. Těšíte se? My rozhodně ano a jsme zvědaví, co všechno si pro nás Google se Samsungem připraví.

-

V Google campusu už se mimochodem zabydlela další nová „postavička“ – Ice Cream Sandwich (ruská zmrzlina) :-)

-

Zdroj: AndroidCentral

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Looki (neregistrovaný)

    Super zpráva, nevíte jak to bude s Nexusem S zdali se bude prodávat i po uvedení nového Nexusu na trh? Díky

  2. h8me (neregistrovaný)

    super darček k 19 . narodkam :)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *