Domů » Bleskovky » Nový Nexus a Ice Cream Sandwich dostanou zelenou 19. října

Nový Nexus a Ice Cream Sandwich dostanou zelenou 19. října

Samsung s Googlem měli původně představení nového Nexusu Prime a nové verze systému Android 4.x (Ice Cream Sandwich) naplánované na 11. října, nicméně událost byla posunuta kvůli nečekanému úmrtí Steva Jobse. Nový termín akce byl stanoven na středu 19. října. Vše se tentokrát odehraje na obřím výstavišti Expo Drive v Hong Kongu. Prostory Expo Drive jsem měl možnost minulý rok navštívit při příležitosti konání veletrhu HKTDC a rozhodně se bude na co těšit (snímky najdete v naší galerii). Akce začne v 10:00 tamního času, což pro nás není úplně výhodné, protože v ČR budeme mít 4 hodiny ráno. Google bude celý event streamovat na YouTube a na SmartManii pro vás po skončení připravíme souhrnný článek. Těšíte se? My rozhodně ano a jsme zvědaví, co všechno si pro nás Google se Samsungem připraví.

-

V Google campusu už se mimochodem zabydlela další nová „postavička“ – Ice Cream Sandwich (ruská zmrzlina) :-)

Calling All Ice Cream Sandwich Lovers

-

Zdroj: AndroidCentral

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Super zpráva, nevíte jak to bude s Nexusem S zdali se bude prodávat i po uvedení nového Nexusu na trh? Díky

  2. super darček k 19 . narodkam :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).