Domů » Články » Nový král střední třídy. Realme 8 Pro jde dobýt český trh s ještě nižší cenou

Nový král střední třídy. Realme 8 Pro jde dobýt český trh s ještě nižší cenou

Očekávané Realme 8 Pro se skvělou výbavou konečně vstupuje na český trh. Přidává se k němu i jeho sourozenec Realme 8. Oba smartphony můžete v rámci předobjednávek zakoupit se speciální slevou.

Realme 8 Pro je bezesporu zatím jeden z nejzajímavějších smartphonů tohoto roku. Jedná se o model, který cenově spadá do střední třídy, avšak některými svými parametry útočí dokonce až na vlajkové lodě. Zbystřit by určitě měl každý, kdo hledá telefon se skvělým fotoaparátem a ultra-rychlým nabíjením.

800 600 Realme 8 Pro

Hlavním lákadlem Realme 8 Pro je totiž 108Mpx fotoaparát a rychlé 50W nabíjení, kdy se telefon z nuly na sto dobije za pouhých 47 minut. Ve výbavě ale nechybí ani procesor Snapdragon 720G, 8 GB RAM nebo optická čtečka otisků prstů zabudovaná do 6,4palcového AMOLED displeje s funkcí Always-on.

Sleva při předobjednávce

Realme 8 a 8 Pro si můžete předobjednat už nyní. Do 20. dubna se na telefony vztahuje sleva 500 Kč – stačí v košíku zadat slevový kód REALME8. Díky tomu vychází Realme 8 už na 4 999 Kč a maximálně vybavený Realme 8 Pro na 7 499 Kč.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.