Domů » Bleskovky » Nové záběry z logické hry Moncage vypadají skvěle. Na mobily vyjde příští rok

Nové záběry z logické hry Moncage vypadají skvěle. Na mobily vyjde příští rok

Vývojáři ze studia OPTILLUSION zveřejnili nový trailer z chystané logické hry Moncage, která by se měla na obrazovkách mobilních telefonů objevit v příštím roce. Titul, na němž pracuje pouze dvoučlenný tým, nabídne přes 60 hádanek a 50 rozmanitých světů.

moncage

Hratelnost Moncage spočívá v překonávání optických klamů, hledání správné perspektivy a řešení logických hádanek. Tohle všechno se ukrývá v rozmanitých krychličkách, jejichž strany vyprávějí střípky příběhu, který v úplnosti odhalíte pouze jejich vzájemnou interakcí.

Moncage Trailer

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).