Domů » Bleskovky » Nová vlajková loď Lenova zřejmě připluje 23. března

Nová vlajková loď Lenova zřejmě připluje 23. března

Lenovo na veletrhu MWC představilo dvojici smartphonů Vibe Shot a A7000, podle dřívějších úniků však víme, že na cestě jsou ještě další zařízení v čele s novou vlajkovou lodí Lenovo Vibe Z3 Pro. Čínský výrobce naplánoval na 23. března v Pekingu tiskovou konferenci, je tedy možné, že to nejlepší od Lenova bude představeno právě v tento den.

  

Budeme-li vycházet z předchozích spekulací, můžeme se těšit na zařízení s 5,5″ Quad HD displejem, Snapdragonem 810 a 4 GB RAM. Kvůli zmenšení úhlopříčky displeje má dojít ve srovnání s loňskou generací ke zmenšení kapacity baterie, a to z 4 000 mAh na 3 400 mAh. Na oficiální potvrzení těchto parametrů si ale musíme ještě 11 dní počkat.  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).