Domů » Bleskovky » Nová řada smartphonů a tablet: Víme, jaké novinky přiveze Huawei na veletrh IFA

Nová řada smartphonů a tablet: Víme, jaké novinky přiveze Huawei na veletrh IFA

Tak dlouho se firma snaží skrývat chystané produkty, až přijde @evleaks a provede předčasné odhalení. Pokud netrpělivě očekáváte, jaká zařízení přiveze na veletrh IFA společnost Huawei, tak vězte, že se dočkáme dvou nových smartphonů a jednoho tabletu.

Telefony budou patřit do zcela nové řady Nova, konkrétně se bude jednat o modely Nova a Nova Plus, přičemž by se podle předchozích spekulací mohlo jednat o řadu věnovanou především ženám. Bohužel hardwarové parametry a funkce jsou zatím velkou neznámou.

defy

Nové smartphony má ještě doprovodit tablet MediaPad M3, patrně nástupce osmipalcového loňského modelu M2. Ten přinesl vysoký výkon, jemný Full HD displej a podporu sítí LTE, dá se tedy předpokládat, že ani chystaná novinka se nenechá zahanbit. Naopak spekulované nové generace hodinek Huawei Watch se nejspíše nedočkáme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).