Nová modifikace pro HTC One (M8) umí zobrazovat libovolné notifikace přes pouzdro Dot View

Nový kryt Dot View, který je možné zakoupit k aktuální vlajkové lodi tchajwanského výrobce HTC One (M8), nabízí díky své perforaci originální pohled na příchozí a zmeškané události, případně na předpověď počasí. Bohužel výrobce k tomuto příslušenství nevydal žádné SDK a tak musí uživateli postačit omezený počet notifikujících aplikací. Druhou možností je počkat na neoficiální úpravy z rukou vývojářů.

Prvním z nich by mohl být Shen Ye, který na svém profilu Google+ zveřejnil obrázek, na němž je skrze kryt DotView k vidění oznámení nepodporované aplikace Twitter. Shen Ye tohoto triku dosáhl údajně díky hacku, uvidíme, zdali brzy uveřejní postup i pro ostatní uživatele a zdali bude seznam notifikujících aplikací rozšířen.

Podívejte se na náš videopohled na pouzdro DotView

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. mimonaut (neregistrovaný)

  Celkově je to příslušenství moc hezká geekovina :)

  za mne jednoznačně plus.

 2. Dan (neregistrovaný)

  Krása…škoda, že neni na nexus 5

 3. tarabasek (neregistrovaný)

  Jo, bylo by to super, protože takhle se mi tam nezobrazuje skoro nic.. jen co mi vadí na tom pouzdru je, že se nedá úplně pohnout na druhou stranu a nedá se tak pohodlně držet..

 4. steelspace (neregistrovaný)

  Dobrý nápad. Určitě lepší než okýnko. Líp to chrání displej.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *