Sledujte nás na YouTube

Nová hra pro SP a PPC: Battle Cake X-mas

Battle Cake XmassSpolečnost HeroCraft vydala novou hru s názvem Battle Cake, která vyniká především podporou multiplayeru přes bluetooth až pro čtyři hráče a také perfektní kompatibilitou platforem. Můžete si tedy zahrát na své MPx220 s kamarádem, který vlastní PPC a nemusíte se bát, že by jste se spolu ,,nedomluvili,,.

Hra stylem připomíná kombinaci her Atomic Bomberman a Pacman. Battle Cake nabízí samozřejmě i mód pro jednoho hráče, ten obsahuje 21 levelů s několika bossy a jedním Super Bossem. Pro multiplayer je připraveno dokonce 25 levelů, ve kterých se můžete s kamarády dostatečně vyřádit. Zamrzí však, že hra nefunguje pod operačním systémem Windows Mobile 5.0.

Demoverzi pro Smartphone stahujte zde, pro PocketPC pak zde. Plnou verzi si za 15$ můžete zakoupit na Handango.com.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *