Domů » Články » Nová hra pro SP a PPC: Battle Cake X-mas

Nová hra pro SP a PPC: Battle Cake X-mas

Battle Cake XmassSpolečnost HeroCraft vydala novou hru s názvem Battle Cake, která vyniká především podporou multiplayeru přes bluetooth až pro čtyři hráče a také perfektní kompatibilitou platforem. Můžete si tedy zahrát na své MPx220 s kamarádem, který vlastní PPC a nemusíte se bát, že by jste se spolu ,,nedomluvili,,.

Hra stylem připomíná kombinaci her Atomic Bomberman a Pacman. Battle Cake nabízí samozřejmě i mód pro jednoho hráče, ten obsahuje 21 levelů s několika bossy a jedním Super Bossem. Pro multiplayer je připraveno dokonce 25 levelů, ve kterých se můžete s kamarády dostatečně vyřádit. Zamrzí však, že hra nefunguje pod operačním systémem Windows Mobile 5.0.

Demoverzi pro Smartphone stahujte zde, pro PocketPC pak zde. Plnou verzi si za 15$ můžete zakoupit na Handango.com.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).