Nová éra Googlu už dnes večer? Dočkáme se zařízení i služeb

Společnost Google si na dnešní den naplánovala premiéru svých nových referenčních smartphonů pro systém Android, které po téměř sedmi letech vymění jméno Nexus za Pixel. O výrobu smartphonů Pixel a Pixel XL se v letošním roce postará společnost HTC, jejich příchod by měly doprovodit i brýle pro virtuální realitu Google DayDream a možná ještě nějaká další zařízení; spekuluje se například o sedmipalcovém tabletu od Huawei, ChromeCastu Ultra a asistentovi Google Home.

pixel-blue

Některé zahraniční servery upozorňují, že právě dnes začne nová éra Googlu. Kromě hardwarových novinek se mají objevit i nové služby a často se skloňuje systém s kódovým označením Andromeda, který v sobě má skloubit Android a Chrome OS.

Tisková konference bude odstartována dnes večer v 18:00 našeho času, Google bude přím přenos streamovat na svém YouTube kanále. Po skončení akce vás pochopitelně se všemi představenými novinkami seznámíme v samostatných článcích. Pixel & Pixel XL už ale byly prozrazeny s předstihem.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Vladimír (neregistrovaný)

    Nóó, řekl bych, že se žádná nová éra Googlu nekoná????. Nexus se přejmenoval na Pixel a je konečně celkem designově pěknej. To je ovšem všechno. Čekal jsem, že ukážou nový operační systém Andromeda anic, škoda.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel