Domů » Bleskovky » Note7 je prostě trhák. I po svolávacích akcích má rekordní počet uživatelů

Note7 je prostě trhák. I po svolávacích akcích má rekordní počet uživatelů

Jak Samsung v nedávné době uvedl, po několika svolávacích akcích se mu podařilo získat zpět 90 % vadných telefonů Note7 z celkových tří milionů prodaných kusů. I těch zbývajících 10 % zařízení však stačilo na to, aby si Note7 odnesl malé bezvýznamné prvenství. Těchto 10 procent totiž ve skutečnosti stále představuje více kusů, než u modelů OnePlus 3T, LG V20 a HTC Bolt dohromady. V domácí Jižní Koreji mimochodem Galaxy Note7 stále používá okolo 140 000 uživatelů, což je velmi vysoké číslo.

note7


Musíme však podotknout, že je zde Note7 v určité výhodě. LG V20 je dnes spíše exkluzivitou a není natolik rozšířen, model HTC Bolt je naopak dostupný pouze u amerického operátora Sprint a OnePlus 3T se teprve pomalinku začíná dostávat na globální trh. Nadcházející softwarová aktualizace by však měla Note7 vyřadit z provozu, respektive omezit nabíjení pouze na 30 procent.

note7

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

4 komentáře

 1. htcjirka

  Nebýt toho, že hořel, tak velice povedený a i svým způsobem vyjimečný model (stylus atd), na to, že se jedná o Samsung.Snad se povede Note 8 (nedoprasí ho nějakým extrémně zahnutým displejem či něčím jiným) a získá si opět důveru a konečně bude na tom i lépe kvalitativně.

  • mino (neregistrovaný)

   Tak aktivny stylus dnes nemá žiaden phablet(aj HP Elite má len pasívny stylus), k tomu to konečne malo IP68. Škoda, že to pokašlali tou bateriou, bol to jasný smart roku.

 2. Michal (neregistrovaný)

  Pokud má někdo Galaxy Note7 v top stavu, odkoupím jej. Nabídky pište na telefon 773952972 nebo na e-mail majkl.praha85(zavinac)seznam(tecka)cz. Díky moc :)

  • orgasmics (neregistrovaný)

   Jsi ochoten jít nad oficiální cenu?
   Protože to bude těžko sehnatelné a tudíž cena pujde jen nahoru.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *