Domů » Bleskovky » Nokia vydala aktualizaci mapových podkladů HERE: Stahujte na Windows (Phone) i na Androidu

Nokia vydala aktualizaci mapových podkladů HERE: Stahujte na Windows (Phone) i na Androidu

Pokud chcete mít na svém zařízení staženy nejaktuálnější mapové podklady od Nokie, zkontrolujte si jejich aktualizaci. Update pro většinu zemí na všech kontinentech, včetně České republiky a Slovenska, je od včerejšího dne dostupný pro telefony se systémem Windows Phone a Android a pro zařízení se systémem Windows.


Mapa Říma před aktualizací a po ní

Kromě přidání nových komunikací byly přidány „stavební stopy“, tedy obrysy budov ve velkých světových městech. Také byly přidány některé body zájmu a vylepšeno bylo i navrhování trasy veřejnou dopravou v některých městech. Aktualizaci si na Windows Phone stáhnete v aplikaci HERE mapy v nabídce stáhnout mapy po klepnutí na tři tečky v pravém dolním rohu, Aplikace pro Android vám aktualizaci (první pro tento systém) oznámí sama po svém spuštění.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments