Domů » Bleskovky » Stahujte: Aplikace Nokia Refocus už je dostupná ve Windows Phone Store

Stahujte: Aplikace Nokia Refocus už je dostupná ve Windows Phone Store

Aktualizováno 15. listopadu, 00:05

Nokia včera vydala očekávanou aplikaci pro dodatečnou úpravu ostrosti fotografií s názvem Nokia Refocus, kterou představila na letošním Nokia Worldu. Majitelé telefonů s technologií PureView (Lumia 920, 925, 928, 1020 a 1520) ji tak nyní už mohou stahovat z Windows Phone Store. Budeme rádi, když se s námi pak podělíte o svoje postřehy a především výsledky v diskuzi pod článkem.

-

Původní článek: Nokia Refocus: Vyfoťte a až pak zaostřete

Jednou z velice zajímavých novinek, které přijdou po uvolnění aktualizace Lumia Black, bude nástroj Refucus (určený bude pouze pro PureView Lumie). S ním bude možné pořizovat snímky v rozlišení 5Mpx, u kterých budete moci na požadovaný objekt doostřit až po vyfocení. Něco podobného už jsme viděli při představení tzv. Lytro kamery.

Nokia Refocus při vyfocení uloží dva až osm snímků s různou hloubkou ostrosti, díky čemuž budete moci elegantně přeostřovat až po pořízení záběru. O tom, jak aplikace funguje v praxi, se můžete přesvědčit z přiloženého videa. Možnosti nástroje Refocus máte rovněž možnost vyzkoušet si na této webové stránce.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments